Khoi Hostel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad biedt accommodatie met wifi in openbare gebieden op wandelafstand van 25 minuten van Opera van Ho Chi Minhstad.

    Dit gelegen in de Downtown Ho Chi Minhstad wijk hostel ligt in het uitgaansgebied van Ho Chi Minh-stad, op afstand van 2 km tot het Museum voor traditionele Vietnamese geneeskunde en niet ver van verschillende winkelstraten zoals de Bến Thành-markt. De Xa Loi pagode is gesitueerd op wandelafstand van 30 minuten van dit hostel. Dit comfortabele Khoi hostel bevindt zich vrij dicht bij de Bui Vien straat.

    Dit hostel is gunstig gelegen in de onmiddellijke nabijheid van Baba's Kitchen, waar je kunt genieten van gezonde gerechten, en Bun Cha 145, gespecialiseerd in de Vietnamese keuken, ligt op 7 minuten wandelen ervandaan. Gasten van Khoi hostel kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een gedeelde keuken. Deze accommodatie is op circa 100 meter afstand van Sapaco terminus from Phnom Penh bushalte en op circa 1 km afstand van Hoa Hung station gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Macro Details foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Toiletten foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Wastafels foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto
    Double Kamer

    Grootte: 10 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Hostel Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Badkamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 10 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Badkamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto
    Standaard Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 10 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Wastafels foto
    Without Window Room

    Grootte: 6 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Wastafels foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Toiletten foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto
    Double Kamer

    Grootte: 6 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Keuken foto
    Standaard Driepersoonskamer

    Grootte: 14 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto
    Familie Kamer

    Grootte: 15 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Macro Details foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Buitenkant foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Andere info foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Kamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 10 m²

    Type bed: 3 Bunk beds

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Keuken foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Keuken foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Bedden foto
    Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 10 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Wastafels foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto
    Dormitory Room Mixed

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Wastafels foto Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad Faciliteiten foto
    Dormitory Room Mixed

    Type bed: 6 Eénpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    9.4 km

    Treinstations (1)

    Hoa Hung Train Station
    2.2 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Bui Vien
    250 m
    Hana Tourist Vietnam
    300 m
    CoopMart Cong Quynh
    400 m
    Bui Vien Street
    450 m
    Our Lady of Fatima Parish Church
    450 m
    Minh Anh Art Gallery
    450 m
    Pham Ngu Lao Street
    500 m
    Sense Market Trade Center
    550 m
    Jade Emperor Pagoda
    3.1 km

    Gastbeoordelingen van Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in dit comfortabele Khoi hostel?
      Je vindt zeker een gedeelde keuken in dit comfortabele Khoi hostel.
    • Welke zakelijke diensten biedt dit comfortabele Khoi hostel?
      Voor zakenreizigers zijn er een computer en gratis draadloze internettoegang in dit comfortabele Khoi hostel.
    • Welke fascinerende attracties zijn het ontdekken waard in de buurt van het comfortabele Khoi hostel?
      Bezoekers van het comfortabele Khoi hostel kunnen een belangrijke bezienswaardigheid verkennen, de Bui Vien straat, die op 450 meter ervandaan is.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Khoi Hostel Ho Chi Minh-stad